čtvrtek 14. srpna 2014

Beauty Blender Know - How !

Ahoj všem,

původně jsem měla v plánu článek pojmenovat " Houbičkové know- how", ale pak jsem si řekla, že název bude asi lehce zavádějící a nejspíše by nepřilákalo moje vyžadované publikum a čtenáře :)

Každopádně dnešní blog bude věnován houbičkám, pomůckám, beauty blenderům - říkejte jim jak chcete. Okolo těchto oválných malých nezbedů se v poslední době vynořilo obrovské šílenství, které jste pravděpodobně zaznamenali, pokud sledujete US nebo UK blogerky. Všichni je měli, všichni je milovali a nikdo nechápal jak bez nich mohl žít. originálně na trh přišel již zmiňovaný " Beauty Blender ". Ten je v několika barvách, edicích, s čístící emulzí, bez emulze a také je příšerně drahý. Já jsem nedávno objevila houbičku od mé milované značky Real Techniques. nedávno byla na trh uvedena " Miracle Complexion Sponge ", která je více peněženka friendly.

Spousta lidí používá houbičku na makeup, ale neví jak se má správně používat a v čem spočívá její hlavní trik. Největším kumštem u vytváření těchto pomocníků je " receptura " kdy houbička bude jemná, hebká, perfektně absorbovat vodu, ale ne makeup. Ptáte se VODU?

Beauty Blender je právě revoluční / unikátní tím, že před použitím do něj vmačkáte tekoucí vodu. Houbíčka se velmi nečekaně nafoukne a absorbuje veškerou vodu. H2O v sobě krásně udrží a i když ji vymačkáte, voda bude pořád nacucaná uvnitř a vy tak nebudete zmáčené. Vtip je v tom, že voda zamezí tomu, aby se makeup do houbičky dostal pouze povrchově a neoabsorboval se ( šetříme makeup a peněženky) a spolu s vodou tvoří krásný, zdravý a prozářený finish. 

Mokrou houbičkou nedoporučovala nanášet makeup slečnám se sklonem k akné a mastnější pleti. Ty se naopak lesknout nechtějí :) - samozřejmě tímto nic nezakazuji, vždy je tu možnost použít primer a přepurovávat nosík a jako by se nic nedělo :)-

Houbičkou ráno nebo večer nanesete makeup a přes noc uschne a druhý je připravena k používání a zase dokola.
Samozřejmě není problém nanášet makeup i bez vody, ale už to ztrácí to kouzlo.

Houbičky jsou celkově výhodné tím, že se dají používat na více účelů. Nemusíme s nimi aplikovat pouze make-up, ale také korektory, krémy na podklad, krémové tvářeny a bronzery,...motnosti jsou nekonečné a fantazie veliká :)

Používáte Beauty Blendery, nebo se chystáte na jejich koupi?

Kdyby jste měli jakékoliv dotazy, připomínky, nebo rady, napišstě do komentářů nebo na FACEBOOK.

Pac a pusu

V,

Žádné komentáře:

Okomentovat