pondělí 16. března 2015

The PERFECT palette TAGAhoj všem,


dnes tu mám pro Vás opět připravedn další TAG. Dnes se spolu budeme pídit po tom jaká paletka je dle mého názoru ta NEJ! Ještě než začneme se zkoumáním, ráda by jsem předala štafetu Sobi.Tak jdeme na to:

1. Best Packaging / Nejlepší balení

Já jsem velmi spokojená s balením paletek ZOEVA. Je kompaktní, lehké, tenoučké a vleze se všude.
2. Best Color Payoff / Největší pigmentace

Naprosto přesně si pamatuji, když jsem si v Praze zkoušela paletku od TOO FACED, PRETTY REBEL. Byla jsem naprosto unešená tím, jak každý stin byl úžasně pigmentovaný a barvy byly bohaté a neprášily. Nejvíce jsem byla vytžená z růžové barvy :)3. Most Versatile / Nejvíce přizpůsobitelná

Tady u mě vede ZOEVA Smoky palette. Psala jsem na ni i samostatnou recenzi, kterou si můžete přečíst ZDE. Líbí se mi, že paletka obsahuje převážně matné stíny a všechny jsou neutrálního a zemitějšího tónu. Je tak vhodná jak na večerní líčení, tak i na každodenní naháče.
4. Best for Traveling / Nejlepší na cestování

Moje Urban Decay Naked on The Run je naprosto ideální na cesty a také ji na nich hojně využívám. Menší nevýhodou je její větší prostorové řešení, ale na oplátku obsahuje obrovské zrcadlo. Rezenci najdte ZDE.5. Most Regret/Nejvíce lituji

Paletka Sleek v edici SNAPSHOT. Není na ní nic špatného, ale prostě ji nepoužívám a jsou to vyhozené peníze. Určitě by se našel někdo, kdo by jí věnoval více pozornosti. Nevím, co jsem si při nákupu říkala, ale nějak se u mě minula účelem.


6. Best color names/ Nejlepší jména barev

TOO FACED a jejich CHOCOLATE BAR paletka naprosto vítězí tím, že všechny stíny jsou pojmenovány po druzích čokolády a nebo ostatním sladkostech. To, že jako čokoládka voní je navíc třešničkou na dortu.


7. Least Used / Nejméně používané

Všechny SLEEK paletky. Možná to bude tím černým balením? Nejsou to špatné produkty ale nedávám jim tolik prostoru jako ostatním paletkám. Mojí oblíbenou SLEEK paletkou je ale SHOWSTOPPERS. Byla to tuším limitka, ale je hodně vymazlená :) 


8. Most Used/ Nejvíce používaná

Hned ze startu mě napadá NAKED BASICS používám ji opravdu denně a jsem s ní velmi spokojená. Celkově mám stíny od URBAN DECAY a všechny jejich produkty moc ráda:)
9.Most Loved / Nejvíce milovaná

Ufff, těžká otázka. Moje slabé místečko jsou asi Chocolate Bar od Too Faced a originální Naked paletka. Možná ale více inklinuji právě k mému Naháči, přece jen i mám delší dobu a zažil toho semnou trochu více:)
10. Desert Island / Opuštěný ostrov

Budu brát opuštěný ostrov jako cestování a hned hlásím Naked on The Run :-D! Je zde všechno: tužka na oči, řasenka, lesk, 6 stínů, bronzer, tvářenka a rozjasňovač. Co víc si v jednom balení přát?Doufám, že se Vám Tag líbil a pokud budete chtít, napište do komentářů Vaše odpovědi.

Pac a pusu

V.

2 komentáře:

  1. Aaah, u té Too Faced mě strašně mrzí, že to byla limitka a já ji prošvihla, je dokonalá. A na ty Zoeva paletky začínám být docela nalákaná :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ta Naked on The Run je božská, UD je prostě moje srdcová záležitost :D

    OdpovědětVymazat